در حال بارگذاری ...
دبیر هنری اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز:

با تکمیل زیرساخت‌های تئاتر، جشنواره‌ تئاتر اهواز با شکوه تر برگزار می‌شود

دبیر هنری نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز در حاشیه این جشنواره اظهار کرد: با تکمیل زیرساخت‌های تئاتر، جشنواره‌های تئاتر باشکوه‌تری در اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر خوزستان، حسین ذوالفقاری دبیر هنری اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز، اظهار کرد: جشنواره ملی تئاتر اهواز با وجود نقاط ضعف و قوت خود، با استقبال خوبی از طرف مردم و هنرمندان روبه‌رو شد.

دبیر شورای راهبردی تئاتر خوزستان افزود: برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی و هنری، توجه و نگاه ویژه‌تری را به تئاتر اهواز و خوزستان جلب کرده و جهت تسریع در تکمیل زیرساخت‌های تئاتر شهر مؤثر بوده است.

مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد: با تکمیل، ساخت و بهره‌برداری از ۷ پلاتو در حال ساخت، اهواز تنها شهر کشور خواهد بود که دارای ۷ پلاتو استاندارد می‌شود و سال آینده جشنواره تئاتر اهواز به صورت بین‌المللی و باشکوه‌تر از امسال برگزار می شود.

ذوالفقاری تصریح کرد: با تکمیل زیرساخت‌های تئاتر در اهواز، شاهد ارتقای سطح تئاتر و جذب علاقمندان و تماشاگران بیشتری به این عرصه خواهیم بود.

دبیر هنری نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز با اشاره به ضرورت وارد کردن عموم مردم به سالن‌های تئاتر، عنوان کرد: ما باید بتوانیم برای مردمی که کمتر به تماشای تئاتر می‌روند هم برنامه‌ریزی کنیم و در مناطق مختلف اهواز، برنامه‌های هنری مختلفی را پیش‌بینی کنیم

 

اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز به دبیری ناصر چنانی از 1 الی 7 مردادماه 1397 به میزبانی کلانشهر اهواز برگزار شد.
مطالب مرتبط

سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر خوزستان برگزیدگان خود را شناخت

سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر خوزستان برگزیدگان خود را شناخت

آیین پایانی سی‌وپنجمین جشنواره تئاتر استان خوزستان جمعه 3 آذر 1402 برگزار شد و در بخش صحنه‌ای نمایش‌های «اول‌شخص مفرد» به کارگردانی مهدی آشوغ از اندیمشک، نمایش «سایلنت هملت؛ سایلنت» به کارگردانی میلاد هارونی از اهواز و نمایش «رسم‌الخط» به کارگردانی ایوب بختیاری از اهواز؛ ...

|

نظرات کاربران