در حال بارگذاری ...
دبیر هنری اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز:

با تکمیل زیرساخت‌های تئاتر، جشنواره‌ تئاتر اهواز با شکوه تر برگزار می‌شود

دبیر هنری نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز در حاشیه این جشنواره اظهار کرد: با تکمیل زیرساخت‌های تئاتر، جشنواره‌های تئاتر باشکوه‌تری در اهواز برگزار می‌شود.

به گزارش تئاتر خوزستان، حسین ذوالفقاری دبیر هنری اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز، اظهار کرد: جشنواره ملی تئاتر اهواز با وجود نقاط ضعف و قوت خود، با استقبال خوبی از طرف مردم و هنرمندان روبه‌رو شد.

دبیر شورای راهبردی تئاتر خوزستان افزود: برگزاری این رخداد بزرگ فرهنگی و هنری، توجه و نگاه ویژه‌تری را به تئاتر اهواز و خوزستان جلب کرده و جهت تسریع در تکمیل زیرساخت‌های تئاتر شهر مؤثر بوده است.

مشاور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان بیان کرد: با تکمیل، ساخت و بهره‌برداری از ۷ پلاتو در حال ساخت، اهواز تنها شهر کشور خواهد بود که دارای ۷ پلاتو استاندارد می‌شود و سال آینده جشنواره تئاتر اهواز به صورت بین‌المللی و باشکوه‌تر از امسال برگزار می شود.

ذوالفقاری تصریح کرد: با تکمیل زیرساخت‌های تئاتر در اهواز، شاهد ارتقای سطح تئاتر و جذب علاقمندان و تماشاگران بیشتری به این عرصه خواهیم بود.

دبیر هنری نخستین جشنواره ملی تئاتر اهواز با اشاره به ضرورت وارد کردن عموم مردم به سالن‌های تئاتر، عنوان کرد: ما باید بتوانیم برای مردمی که کمتر به تماشای تئاتر می‌روند هم برنامه‌ریزی کنیم و در مناطق مختلف اهواز، برنامه‌های هنری مختلفی را پیش‌بینی کنیم

 

اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز به دبیری ناصر چنانی از 1 الی 7 مردادماه 1397 به میزبانی کلانشهر اهواز برگزار شد.
مطالب مرتبط

در نشست خبری دبیر جشنواره تئاتر استان خوزستان مطرح شد؛

حضور حداکثری گروه های نمایشی در سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان
در نشست خبری دبیر جشنواره تئاتر استان خوزستان مطرح شد؛

حضور حداکثری گروه های نمایشی در سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان

سیدامین سپهریان دبیر سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان در نشست خبری جشنواره عنوان کرد: این دوره از جشنواره یه شکل فاخر و پویا و با خضور حداکثری گروه های نمایشی در استان خوزستان برگزار می‌شود.

|

چرخ مهر موسسه نغمه نمایش گستر باران در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی

چرخ مهر موسسه نغمه نمایش گستر باران در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی

موسسه هنری نغمه نمایش گستر باران و موسسه هنری جام هنر چهارسو با چرخ مهر در مرحله منطقه ای بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی که در استان خوزستان برگزار می شود شرکت کردند.

|

نظرات کاربران