در حال بارگذاری ...
استاندار خوزستان در مراسم اختتامیه جشنواره:

جشنواره تئاتر اهواز نمایانگر ظرفیت‌های تئاتر خوزستان است

استاندار خوزستان در مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز گفت: جشنواره تئاتر اهواز نمایانگر ظرفیت‌های تئاتر خوزستان است.

به گزارش تئاتر خوزستان، غلامرضا شریعتی شامگاه یک‌شنبه ٧ مردادماه 1397 در مراسم اختتامیه اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز اظهار داشت: داشته‌های فرهنگی خوزستان به گونه‌ای است که سال آینده این جشنواره به صورت بین المللی یا منطقه‌ای در خاورمیانه برگزار شود.

وی با بیان اینکه جشنواره تئاتر اهواز نمایانگر ظرفیت‌های تئاتر خوزستان است، افزود:‌ آمادگی داریم تا شرایط لازم برای بین المللی شدن این جشنواره را فراهم کنیم و از این جشنواره حمایت لازم را برعهده بگیریم.

استاندار خوزستان بیان کرد: از دیرباز نفت تداعی کننده نام خوزستان در اذهان بوده است که با توجه به این موضوع امسال این جشنواره با موضوع نفت برگزار شد که بموجب آن هنرمندان با تولید آثاری با این موضوع در این جشنواره شرکت کردند.

وی در ادامه افزود: با مشورت و رایزنی با کارشناسان و هنرمندان عرصه تئاتر قرار شد دومین دوره از جشنواره ملی تئاتر اهواز با موضوع آب برگزار شود.

شریعتی ادامه داد: در نخستین دوره از برگزاری این جشنواره ١٤ استان کشور با اجرای آثار خود در این رویداد ملی مشارکت داشتند و اندوخته‌های خود را به نمایش درآوردند که برای ما کار ارزشمندی در حوزه فرهنگ و هنر محسوب می‌شود.

 

اولین جشنواره ملی تئاتر اهواز به دبیری ناصر چنانی  از 1 الی 7 مردادماه 1397 به میزبانی کلانشهر اهواز برگزار شد.
مطالب مرتبط

در نشست خبری دبیر جشنواره تئاتر استان خوزستان مطرح شد؛

حضور حداکثری گروه های نمایشی در سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان
در نشست خبری دبیر جشنواره تئاتر استان خوزستان مطرح شد؛

حضور حداکثری گروه های نمایشی در سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان

سیدامین سپهریان دبیر سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر استان خوزستان در نشست خبری جشنواره عنوان کرد: این دوره از جشنواره یه شکل فاخر و پویا و با خضور حداکثری گروه های نمایشی در استان خوزستان برگزار می‌شود.

|

چرخ مهر موسسه نغمه نمایش گستر باران در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی

چرخ مهر موسسه نغمه نمایش گستر باران در بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی

موسسه هنری نغمه نمایش گستر باران و موسسه هنری جام هنر چهارسو با چرخ مهر در مرحله منطقه ای بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قصه گویی که در استان خوزستان برگزار می شود شرکت کردند.

|

نظرات کاربران