در حال بارگذاری ...
 • در راستای تبادل گروه های تئاتری استان خوزستان؛

  اجرای نمایش «نمایش زیبا » در شهرستان‌های امیدیه و بهبهان

  در راستای تبادل گروه های تئاتر استان خوزستان، نمایش «نمایش زیبا» کاری از گروه تئاتر آمکاتور اهواز در شهرستانهای امیدیه و بهبهان به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر خوزستان، در راستای تبادل گروه‌های تئاتری استان خوزستان، نمایش «نمایش زیبا» کاری از گروه تئاتر آماتور اهواز روز شنبه 19 خردادماه ساعت 18:30 در پلاتو ارشاد شهرستان امیدیه و روز یکشنبه 20 خرداد ماه در دو سانس 18:30 و 21 در پلاتو خانه فرهنگ شهرستان بهبهان به روی صحنه رفت.

  این نمایش با بازی خدیجه بابادی، میلاد هارونی، سپیده شهبازی، مرتضی ملک پور، مهدی گل پری و علی خسروان و نویسندگی مجتبی رستمی‌فر و سید محمد مصطفی موتورچی و به کارگردانی مجتبی رستمی‌فر در این دو شهرستان اجرا شد.

  در پایان اجرای شهرستان امیدیه با حضور نویسنده و کارگردان و هنرمندان و مخاطبین، جلسه نقد و بررسی نمایش فوق برگزار شد.

  لازم به ذکر است در پایان اجرای شهرستان بهبهان مهدی شجاعی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان و حسین ذوالفقاری مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و دبیر شورای راهبردی تئاتر خوزستان از مجتبی رستمی فر کارگردان نمایش و همچنین بهزاد خیرالهی رئیس انجمن هنرهای نمایشی کلانشهر اهواز و ساسان شکوریان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهبهان به عنوان شهرهای تبادل کننده گروه با اهدا لوح سپاس تقدیر کردند.

   

  به گزارش تئاتر خوزستان، به همت انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و شورای راهبردی تئاتر خوزستان، طرح تبادل گروه های تئاتر در استان خوزستان و همچنین تبادل با سایر استانها به شکل مداوم و در طول سال در حال اجرا است و گروههای مختلفی نمایش های تولیدی خود را در شهرستانهای مختلف استان به صحنه می‌برند.
  مطالب مرتبط

  عضو کانون ملی منتقدین تئاتر ایران:

تعامل بین نسل ها در جامعه تئاتر اهواز تقویت شود
  عضو کانون ملی منتقدین تئاتر ایران:

  تعامل بین نسل ها در جامعه تئاتر اهواز تقویت شود

  عضو کانون ملی منتقدین تئاتر ایران گفت : خیلی خوشحالم به دیدن نمایشی آمده ام که نویسنده ی آن فرزند خوزستان است و چه شایسته است که به امر نمایشنامه نویسی در میان جامعه ی تئاتر خوزستان ارج بنهیم.

  |

  نظرات کاربران