در حال بارگذاری ...
 • به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

  نمایش خیابانی «سوخو» در چهار شهر خوزستان اجرا شد

  به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایش خیابانی «سوخو» به کارگردانی امین پورمند در چهار شهر استان خوزستان اجرا شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان توسط بنیاد روایت فتح با همکاری اداره کل هنرهای نمایشی کشور و دفتر تئاتر خیابانی ایران به مناسبت هفته دفاع مقدس نمایش خیابانی «سوخو» به نویسندگی پژمان شاهوردی و کارگردانی امین پورمند کاری از گروه تئاتر طلوع اندیمشک از روز شنبه یکم مهرماه در چهار شهر استان خوزستان اجرا شد.

  این نمایش روز شنبه یکم مهرماه ساعت 19 در باغ ملی و ساعت 21 در محوطه تالار آفاق بهبهان برای علاقمندان اجرا شد و روز دوم مهرماه ساعت 18 در محل یادمان شهدای گمنام شهرستان آغاجاری با حضور مسئولین و مردم به اجرا درآمد و در همان روز ساعت 19 در مجتمع تجاری امیدیه و ساعت 20 در پارک دانشجو برای مخاطبین شهرستان امیدیه به اجرا درآمد.

  نمایش خیابانی «سوخو» روز سوم مهرماه ساعت 10 صبح در ششمین خود را در میدان هفت تیر شهرستان شوش انجام داد و ساعت 11 صبح روبروی درب اصلی حرم دانیال نبی (ع) هفتمین اجرای خود را به مناسبت هفته دفاع مقدس انجام داد.

  نمایش خیابانی «سوخو» برگزیده داوری مردمی جشنواره سراسری تئاتر ارسباران در سال جاری استکه توسط گروه تئاتر طلوع، انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک تولید و اجرا شد.
  نظرات کاربران