در حال بارگذاری ...
 • ساسان شکوریان رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهبهان:

  فراخوان تولید و اجرای عمومی شش ماهه دوم سال 1396 انجمن هنرهای نمایشی بهبهان منتشر شد

  فراخوان تولید و اجرای عمومی آثار نمایشی ویژه شش ماهه دوم سال ۱۳۹۶ انجمن هنرهای نمایشی بهبهان منتشر شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان ساسان شکوریان رئیس انجمن هنرهای نمایشی بهبهان در گفت و گو با تئاتر خوزستان گفت: بر طبق برنامه ریزی های انجام گرفته برای اجراهای عمومی نمایش در شهرستان بهبهان، دومین فراخوان امسال ویژه شش ماهه دوم سال را منتشر کردیم.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی بهبهان در ادامه گفت: در این فراخوان انجمن هنرهای نمایشی بهبهان با افتخار آمادگی خود را برای تولید و اجرای نمایش های هنرمندان تئاتر بهبهان در سال 1396 اعلام کرده و از تمامی کارگردانان و هنرمندان فرهیخته ی عرصه هنر نمایش برای اجرای آثار نمایشی دعوت به عمل آورده است.

  شکوریان افزود: علاقمندان به اجرا در شش ماهه دوم سال 1396 می توانند با مراجعه به دفتر انجمن هنرهای نمایشی بهبهان ضمن تکمیل فرم های مربوطه و تحویل مستندات مورد نیاز، به صورت رسمی درخواست تولید و اجرای عمومی خود را برای شش ماهه دوم سال1396 ثبت نمایند.

  نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان گفت: مهلت پذیرش متون و طرح های نمایشی تا پایان شهریورماه 1396 می باشد و نتایج و زمانبندی اجراهای عمومی برای شش ماهه دوم سال در شهرستان بهبهان تا دهم مهرماه به متقاضیان اعلام می گردد.

  ساسان شکوریان در پایان گفت: اجرای عمومی آثار نمایشی قبل از شرکت در جشنواره های سطح استان و کشور اولویت اول انجمن هنرهای نمایشی شهرستان بهبهان می باشد.

  هنرمندان و علاقمندان هنر تئاتر در شهرستان بهبهان برای دریافت آخرین اطلاعات فعالیت های هنرمندان تئاتر بهبهان می توانند به «کانال رسمی انجمن هنرهای نمایشی بهبهان» به آدرس https://t.me/behbahantheater و پیج رسمی انجمن هنرهای نمایشی بهبهان به آدرس  https://www.instagram.com/behbahan.theater مراجعه نمایند.
  مطالب مرتبط

  محمد یاقوت پور خبر داد:

برگزاری 12 جشنواره تئاتر در شش ماه دوم امسال در خوزستان
  محمد یاقوت پور خبر داد:

  برگزاری 12 جشنواره تئاتر در شش ماه دوم امسال در خوزستان

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان با بیان این‎که 12 جشنواره تئاتر در شش ماه دوم سال 96 در استان برگزار می‎شود، به نگاه ویژه این انجمن در باب جشنواره ها اشاره کرد و گفت: امسال درخصوص همه جشنواره ‎ ها از طرف انجمن استان این نوید را خواهیم داد که به کار برگزیده هر جشنواره جهت اجرا ...

  |

  از سوی ارمغان بهداروند مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران

درگاه «تئاتر خوزستان» به عنوان درگاه برتر فصل تابستان «تئاتر ایران» معرفی شد
  از سوی ارمغان بهداروند مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران

  درگاه «تئاتر خوزستان» به عنوان درگاه برتر فصل تابستان «تئاتر ایران» معرفی شد

  از سوی مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران درگاه تئاتر خوزستان به تصدی ساسان شکوریان به عنوان درگاه برتر تابستان تئاتر ایران معرفی شد.

  |

  نظرات کاربران