در حال بارگذاری ...
 • عزت الله مهرآوران بازیگر و کارگردان تئاتر خوزستانی در حاشیه جشنواره فرهنگی خوزستان در برج میلاد:

  خوزستان یار شفیق تئاتر است

  برای داشتن یک تئاتر قوی باید رمان و نمایشنامه خوب داشت تا بتوانیم سینما و تئاتر شایسته ای داشته باشیم.

  به گزارش تئاتر خوزستان در مراسم تجلیل از جمعی از پیشکسوتانِ فرهنگ و هنرِ خوزستان در جشنواره فرهنگی هنری خوزستان در برج میلاد از عزت الله مهرآوران بازیگر و کارگردان تئاتر خوزستانی تقدیر شد.

  عزت اله مهرآوران در حاشیه مراسم تجلیل در گفتگو با تئاتر خوزستان اظهار کرد: پیوند عواطف و دیدارها یک سرمایه است و وقتی خوزستانی به خوزستانی معرفی می شود، این عواطف و احساسات به هم گره می خورد و غرور خوشایندی را موجب می شود و این جشنواره بی نظیر با فضای عالی خود توانست در این دو شب خوزستانی ها را به هم پیوند دهد.

   

  وی ادامه داد: تئاتر یار خودش را پیدا می کند و خوزستان یکی از استان هایی است که یار شفیق تئاتر است. مهرآوران تاکید کرد: برای داشتن یک تئاتر قوی باید رمان و نمایشنامه خوب داشت تا بتوانیم سینما و تئاتر شایسته ای داشته باشیم.

   

  این بازیگر تئاتر همچنین درخصوص جایگاه تئاتر خوزستان در ایران گفت: تئاتر هر جا هست خودش را در میان علاقه مندان جا می کند. تئاتر خوزستان زمانی از تئاترهای پیشرو بوده است و تئاترهایی در خوزستان اجرا می شد که هنوز در تهران به اجرا در نیامده بود.

   

  به گزارش تئاتر خوزستان، عزت‌الله مهرآوران متولد مسجدسلیمان بازیگر و کارگردان تئاتر، سینما و تلویزیون  است. وی دارای نشان درجه ۱ هنری از سوی وزارت علوم و وزارت ارشاد اسلامی (دکترای تئاتر)، دریافت صلاحیت هنری از اداره تئاتر در سال ۱۳۵۴ با ارزش کارشناس تئاتر در خوزستان است.

   

  به گزارش تئاتر خوزستان جشنواره شبهای فرهنگی هنری خوزستان پنج شنبه 16 و جمعه 17 شهریورماه 1396 در برج میلاد تهران برگزار شد.
  نظرات کاربران