در حال بارگذاری ...
 • توسط گروه تئاتر بامداد و انجمن هنرهای نمایشی بهبهان؛

  اجرای نمایش «زیر باران از تو می خوانم» در تماشاخانه چهارسو

  نمایش «زیر باران از تو می خوانم» به کارگردانی حسین قنوات امانی در تماشاخانه چهارسو بهبهان به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر خوزستان نمایش «زیر باران از تو می خوانم» به نویسندگی آرش منصوری و کارگردانی حسین قنوات امانی کاری از گروه تئاتر بامداد بهبهان از 15 الی 24 شهریورماه 1396 ساعت 21 در تماشاخانه چهارسو بهبهان به روی صحنه رفت.

  در این نمایش مازیار مولودی شیرازی، زهرا ملاشاهی و سعید حسین پور به عنوان بازیگر حضور دارند.

  در خلاصه نمایش «زیر باران از تو می خوانم» آمده است: شهر دیگه آروم شده. ممد سمبوسه دیگه نیست. حالا دیگه براش یادمان و این چیزا میگیرن. از اون سر دنیا کسایی که حتا خرمشهر رو به چشم ندیدن میان تیاترش می کنن. سخنرانی میکنن و یادواره میگیرن.

  سایر عوامل نمایش عبارتند از: حسین قنوات امانی (طراح صحنه)، پیروز نامیر (دستیار کارگردان و طراح نور)، نواب جلیل (آهنگساز)، مهدی مومن (مشاور لهجه)، پورموسوی (طراح پوستر و بروشور)، سیدبهاء سید (مدیر صحنه)، فاطمه اسماعیل پور (منشی صحنه) و حسین بنائی (گریم).

  نمایش «زیر باران از تو می خوانم» پیش از در آذرماه 1395 به مدت ده شب در پلاتو ارشاد به روی صحنه رفت و در سال جاری در هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر دفاع مقدس پارس جنوبی شرکت و موفق به دریافت دو جایزه شد و همچنین در تیرماه امسال با شرکت در نهمین جشنواره منطقه ای تئاتر مرصاد موفق به دریافت پنج جایزه از این جشنواره گردید و برای اجرا به خانه نمایش در تهران دعوت شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان نمایش «زیر باران از تو می خوانم» توسط گروه تئاتر بامداد، تماشاخانه و مدرسه بازیگری چهارسو، انجمن هنرهای نمایشی بهبهان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بهبهان تولید و به روی صحنه رفت.
  مطالب مرتبط

  محمد یاقوت پور خبر داد:

برگزاری 12 جشنواره تئاتر در شش ماه دوم امسال در خوزستان
  محمد یاقوت پور خبر داد:

  برگزاری 12 جشنواره تئاتر در شش ماه دوم امسال در خوزستان

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان با بیان این‎که 12 جشنواره تئاتر در شش ماه دوم سال 96 در استان برگزار می‎شود، به نگاه ویژه این انجمن در باب جشنواره ها اشاره کرد و گفت: امسال درخصوص همه جشنواره ‎ ها از طرف انجمن استان این نوید را خواهیم داد که به کار برگزیده هر جشنواره جهت اجرا ...

  |

  از سوی ارمغان بهداروند مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران

درگاه «تئاتر خوزستان» به عنوان درگاه برتر فصل تابستان «تئاتر ایران» معرفی شد
  از سوی ارمغان بهداروند مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران

  درگاه «تئاتر خوزستان» به عنوان درگاه برتر فصل تابستان «تئاتر ایران» معرفی شد

  از سوی مدیر عامل انجمن هنرهای نمایشی ایران درگاه تئاتر خوزستان به تصدی ساسان شکوریان به عنوان درگاه برتر تابستان تئاتر ایران معرفی شد.

  |

  نظرات کاربران