در حال بارگذاری ...
 • رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک :

  فراخوان بیست و سومین جشنواره سراسری تئاتر لاله های سرخ منتشر شد

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک از انتشار فراخوان بیست و سومین جشنواره تئاتر لاله های سرخ این شهرستان به صورت سراسری خبر داد.

  به گزارش تئاتر خوزستان فراخوان بیست و سومین جشنواره سراسری تئاتر لاله های سرخ که امسال به صورت ملی برگزار می شود توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک، انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان، انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی ایران منتشر شد.

  علی بازگیر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک به تئاتر خوزستان گفت: این جشنواره آذرماه 1396 با محوریت نکوداشت یاد و خاطره شهدای بمباران چهارم آذر 1365 در دو بخش صحنه ای و خیابانی برگزار می شود.

  وی  با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره تصریح کرد: ترویج فرهنگ و معارف دینی با الگوپذیری از آیین ها و جلوه های اسلامی، تبیین و تاکید بر نقش هنر تئاتر در ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی «تولید و اشتغال» و نکوداشت یاد و خاطره شهدای بمباران 4 آذرماه سال 1365 اندیمشک که به عنوان روز مقاومت و پایمردی مردم اندیمشک نامگذاری گردیده، تاکید بر تعریف و تگریم دستاوردهای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و حماسه های مدافعان حرم از جمله اهداف برگزاری این جشنواره است.

  بازگیر خاطر نشان کرد: توجه به حفظ ، ترویج و توسعه آداب، سنن، رسوم و باورهای بومی و بهره مندی از تاریج ارزشمند و گنجینه ی ادبیان غنی ایرانی از دیگر اهداف برگزاری این رویداد هنری است.

  ایشان در ادامه گفت: آخرین مهلت ارسال آثار 20 آبان ماه 1396 خواهد بود و نتایج بازبینی تا 27 آبان ماه 1396 اعلام خواهد شد و جشنواره از 6 الی 10 آذرماه 1396 در شهرستان اندیمشک برگزار خواهد شد.

  وی اضافه کرد: گروه های متقاضی سراسر کشور می توانند مدارک شرکت در جشنواره شامل: سه نسخه سی دی اثر، مشخصات کامل کارگردان، آدرس پستی، شماره تماس، مشخصات نویسنده نمایشنامه در قالب فایل word ، پنج قطعه عکس از نمایش با فرمت JPG در سایز 3000*2000  پیکسل و فایل عکس پرسنلی کارگردان را به آدرس خوزستان، اندیمشک، کوی زیباشهر، خیابان دلپذیر، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک، صندوق پستی 371 ارسال و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۰۶۱۴۲۶۵۴۰۶۳ و ۰۶۱۴۲۶۵۴۳۱ تماس حاصل نمایند.

  به گزارش تئاتر خوزستان بیست و سومین جشنواره سراسری تئاتر لاله های سرخ اندیمشک توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک، انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان، انجمن هنرهای نمایشی اندیمشک و با حمایت اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی ایران به مدت پنج روز از تاریخ 06 الی 10 آذرماه 1396 در شهرستان اندیمشک برگزار خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  توسط انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک؛

نمایش کمدی «آقای رئیس» در شهرستان اندیمشک روی صحنه می رود
  توسط انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک؛

  نمایش کمدی «آقای رئیس» در شهرستان اندیمشک روی صحنه می رود

  نمایش کمدی «آقای رئیس» به کارگردانی مهدی آشوغ توسط انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک به روی صحنه می رود.

  |

  مهدی آشوغ کارگردان نمایش «چنار لاله» در گفت وگو با تئاتر خوزستان

جشنواره‌های دینی برای هنرمندان همانند نقشه راه است
  مهدی آشوغ کارگردان نمایش «چنار لاله» در گفت وگو با تئاتر خوزستان

  جشنواره‌های دینی برای هنرمندان همانند نقشه راه است

  مهدی آشوغ کارگردان‌ نمایش «چنار لاله» جشنواره تئاتر رضوی را یک اتفاق فرخنده می‌داند و معتقد است؛ این جشنواره کوچک‌ترین کار برای حفظ و احترام به کرامات اما رضا(ع) است.

  |

  موفقیت هنرمندان تئاتر بهبهان و اندیمشک در نهمین جشنواره منطقه ای تئاتر مرصاد

  موفقیت هنرمندان تئاتر بهبهان و اندیمشک در نهمین جشنواره منطقه ای تئاتر مرصاد

  گروه تئاتر بامداد بهبهان با نمایش «زیر باران از تو می خوانم» به کارگردانی حسین قنوات امانی و گروه تئاتر طلوع اندیمشک با نمایش «ادوراد» به کارگردانی امین پورمند مهمترین جوایز نهمین جشنواره تئاتر مرصاد کرمانشاه – اسلام آباد غرب را کسب کردند.

  |

  نظرات کاربران