در حال بارگذاری ...
 • در نشست ماهیانه تئاتر دزفول مطرح شد؛

  دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان دزفول در اسفندماه برگزار می شود

  نشست ماهیانه تئاتر دزفول که به رسم همیشگی در آخرین جمعه هر ماه اجرا می شود، این بار هم نیز در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با حضور جمع کثیری از هنرمندان تئاتر دزفول برگزار شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان، نشست ماهیانه تئاتر دزفول با حضور جمع زیادی از هنرمندان تئاتر و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی دزفول در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برگزارشد.

  در این محفل هنری نمایشی اجتماعی به نام «نجوای شبانه» توسط گروه نمایشی قاب کوچک به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی آقای محمد اشکان مهر برای حضار در سالن برگزار شد.

  در این مراسم نادر سعادتی فرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول گفت: دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان دزفول با حضور هفت استان لرستان، ایلام، مرکزی، بوشهر، همدان، اصفهان و خوزستان از پنجم الی هشتم اسفندماه امسال برگزار می شود.

  وی بیان کرد: امیدواریم که هنرمندان تئاتر امسال نیز کارهایی با کیفیت و خلاقانه و فاخر را به دبیرخانه ای جشنواره ارسال نمایند.

  همچنین در این همایش گروه نمایش چشمه متشکل از جمعی از نابینایان نمایشی کوتاه اجرا کردند که به گوشه ای از معضلات اجتماعی که دامنگیر بعضی از خانواده ها شده است پرداخته شد و با استقبال خوب حضار مواجه گردید.

  در پایان مراسم نیز عبدالمحمد نعناکار رئیس انجمن هنرهای نمایشی دزفول گزارشی از عملکرد انجمن هنرهای نمایشی دزفول در یک ماه گذشته و همچنین برنامه های آتی انجمن را بیان و چالشهای پیش رو و راهکارها و پیشنهادات مناسبی به هنرمندان تئاتر را ارایه کردند.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران