در حال بارگذاری ...
 • فراخوان اولین جشنواره استند آپ کمدی خوزستان منتشر شد

  فراخوان اولین جشنواره استندآپ کمدی خوزستان در شوشتر از سوی دبیرخانه جشنواره منتشر شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان فراخوان اولین جشنواره استندآپ کمدی خوزستان در شوشتر از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شوشتر منتشر شد.

  در متن این فراخوان آمده است:

  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوشتر با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان، انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان، کانون تئاتر طنز انجمن هنرهای نمایشی خوزستان، کانون بسیج هنرمندان شوشتر نخستین جشنواره استانی استندآپ کمدی خوزستان را برگزار می کند.

  نخستین جشنواره استانی استند آپ کمدی شوشتر با اهداف کشف و استعداد یابی در زمینه بداهه گویی و برقراری ارتباط با مخاطب بوسیله زبان و بدن، استفاده از ظرفیت های بومی محلی در ایجاد موقعیت کمدی به صورت خاطره- لطیفه- به صورت مونولوگ، ایجاد بستر مناسب جهت رشد و ارتقای ژانر طنز با توجه به تاثیر شگرف آن در توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه، تجلیل از پدید آورندگان آثار فاخر در زمینه استندآپ کمدی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی با توجه به تاثیر نشاط در بالندگی جامعه، برگزار می شود.

   

  براساس فراخوان منتشر شده این جشنواره شرایط شرکت درجشنواره  به شرح ذیل است: شرکت کنندگان محترم فرم مربوط به شرکت در جشنواره را تکمیل و به دبیرخانه ارسال نمایند. هر اجرا باید بر لوح فشرده ثبت و ٣ کپی از آن به دبیرخانه جشنواره ارسال گردد. دبیرخانه جشنواره محدودیتی در ارسال تعداد آثار، شرایط سنی و موضوع برای شرکت کننده قائل نیست.

  دبیرخانه جشنواره به آثاری که بعد از زمان مقرر دریافت می نماید ترتیب اثر نخواهد داد.

  حضور برگزیدگان در مراسم اختتامیه الزامیست و عدم حضور برگزیده انصراف از جشنواره تلقی خواهد شد.

  دبیرخانه جشنواره از تعدادی از افراد که بنا به رای داوران حائز رتبه گردد دعوت به عمل آورده و در روز اختتامیه از میان آنان برگزیدگان نهایی مشخص و با لوح و جوایز نقدی تقدیر خواهد نمود. قصه، نمایش و پیام اجرا در داوری و انتخاب، تاثیرگذار خواهد بود.

  مهلت ارسال آثار به این جشنواره  ٥ شهریور ماه ١٣٩٦ تعیین شده که  داوری و باز بینی آثار ١٠ شهریور ١٣٩٦ خواهد بود.

  اولین جشنواره استندآپ کمدی خوزستان روز  ٢٠ شهریور ماه امسال برگزار می شود و علاقه مندان می توانند آثار خود را به آدرس دبیرخانه جشنواره واقع در خوزستان – شوشتر –  میدان غدیر- اداره فرهنگ و ارشاداسلامی – دبیرخانه « نخسین جشنواره استانی استند آپ کمدی »   ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با  تلفن:  ٣٦٢٢٤٥٤٠  (٠٦١) و یا شماره همراه ٠٩١٦٣٠٠٧٣٩٢ نجوایی( رییس انجمن هنرهای نمایشی شوشتر  و خلیل ضرغامپور   ۰۹۱۶۶۱۳۲۵۴۵ و مسعودمیرزاپور   ۰۹۱۶۳۰۹۵۱۹۹ پرسنل اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شوشتر تماس بگیرند.
  مطالب مرتبط

  توسط هیئت شبیه خوانی عاشورائیان سلاسل؛

اجرای پانزده مجلس شبیه خوانی به مناسبت ایام محرم در شهرستان شوشتر
  توسط هیئت شبیه خوانی عاشورائیان سلاسل؛

  اجرای پانزده مجلس شبیه خوانی به مناسبت ایام محرم در شهرستان شوشتر

  هم زمان با ایام دهه سوم محرم و با هدف ذکر مصیبت و بیان حوادث کربلا ، پانزده مجلس شبیه‌خوانی توسط هیئت شبیه خوانی عاشورائیان سلاسل در محوطه تالار فرهنگ شهرستان شوشتر برپا می‌گردد.

  |

  با حضور شبیه خوانان استان خوزستان؛

برگزاری کارگاه شبیه خوانی با عنوان «آشنایی با هنر شبیه خوانی» در شوشتر
  با حضور شبیه خوانان استان خوزستان؛

  برگزاری کارگاه شبیه خوانی با عنوان «آشنایی با هنر شبیه خوانی» در شوشتر

  به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی، کانون بسیج هنرمندان شوشتر و کانون نمایش های آئینی و سنتی انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان کارگاه آموزشی شبیه خاونی با عنوان «آشنایی با هنر شبیه خوانی» برگزار می شود.

  |

  توسط هیئت تعزیت عاشورائیان سلاسل شوشتر؛

اجرای چهار مجلس شبیه خوانی در ایام شهادت حضرت علی (ع)
  توسط هیئت تعزیت عاشورائیان سلاسل شوشتر؛

  اجرای چهار مجلس شبیه خوانی در ایام شهادت حضرت علی (ع)

  هم زمان با ایام لیالی قدر و شهادت حضرت علی (ع) چهار مجلس شبیه خوانی توسط هیئت تعزیت عاشورائیان سلاسل شوشتر به معین البکائی خلیل ضرغامپور در شهرستان شوشتر اجرا می شود.

  |

  توسط گروه تئاتر و تعزیه فدک؛

اجرای چهار مجلس تعزیه با عنوان «شهر مدینه» در حسینه اعظم شوشتر
  توسط گروه تئاتر و تعزیه فدک؛

  اجرای چهار مجلس تعزیه با عنوان «شهر مدینه» در حسینه اعظم شوشتر

  توسط گروه تئاتر و تعزیه فدک چهار مجلس تعزیه از شهادت پیامبر (ص) تا شهادت حضرت فاطمه (س) با عنوان «شهر مدینه» به کارگردانی ساسان مددی را در حسینیه اعظم شوشتر به روی صحنه برد.

  |

  نظرات کاربران