در حال بارگذاری ...
 • «زنده به گور» در اهواز به صحنه می رود

  نمایش «زنده به گور» به کارگردانی مهدی صفی‌آبادی و نوشته ندا ثابتی در اهواز به روی صحنه می‌رود.

  به گزارش تئاتر خوزستان، این نمایش نوشته ندا ثابتی و طراحی و کارگردانی مهدی صفی‌آبادی به زودی در پلاتوی استاد لاریان تالار آفتاب اهواز و پلاتوی مجموعه فرهنگی قاف به صحنه می‌رود.

  مهدی صفی‌آبادی، وحید فقیهی، مینو موسوی، سارا رضایی، سمیرا بادامی، کوثر ظاهری، عسل سلیمانیا، غزل سلیمانیا، پرنیان سلیمانیا، رؤیا سلیمانیا، امیرحسین جعفری‌نژاد، محمدرضا محمودی، جمال زرگانی، هاجر فدایی، سما بخشیان، آیدا حمیدی، رویا کیخایی، سارا صالحی و مریم احمدی بازیگران نمایش «زنده به گور» هستند.

  دیگر عوامل اجرایی این نمایش عبارتند از: رعنا سلیمانیا، دستیار کارگردان و روابط عمومی، ساخت و اجرای موسیقی رسا شاهین، مدیر صحنه، سجاد جهانگیری، منشی صحنه، بهار خسروی، ساخت ماسک استاد حسین حاتمی، طراح گریم،االهه صفی‌آبادی، طراح پوستر و عکس، داریوش نیک‌محمدی، طراحی و اجرای لباس، الهام صفی‌آبادی، طراح نور، صحنه و لباس، مهدی صفی‌آبادی، هماهنگی اجرا، سعیده لیموچی، مسؤول فنی، نور و افکت، دانیال ناصری، دستیار صحنه، غزل سارمی و هیراد آذرنگ.

  مهدی صفی آبادی کارگردان نمایش « زنده به گور » در گفت و گو با سایت تئاتر خوزستان اعلام کرد: نمایشنامه درباره زنده به گور شدن یک کودک و یک زن توسط مادر و شوهری نا امید است. این نمایش دو اپیزود با دو شخصیت زن و مرد دارد که در طراحی انجام شده توسط گروه اجرایی، اپیزودها تلفیق شدن و شخصیت‌ها به چهار نفر تبدیل شده و کار به گونه‌ای تجربی درآمده است.

  صفی آبادی ادامه داد: در این نمایش به جز خودم، وحید فقیهی و مینو موسوی بقیه بازیگران اولین تجربه تئاتری خود را پشت سر می‌گذارند و در یک شرایط آموزشی تلاش شده بازیگران مبتدی با فضای تئاتر و اخلاق هنری و روحیه گروهی آموزش عملی داده شوند که خوشبختانه تمامی دوستان حاضر از روحیه و تلاش بالایی برخوردار بوده و این باعث شده که تمرینات فشرده و گاهی بسیار سخت را به نحو خوبی پیش ببریم.

  همچنین افزود: برای نمایش قرار نبود از دکور استفاده شود بلکه با پخش تصاویر لازم و انیمیشن و تصاویر سه بعدی فضاسازی لازم را انجام دهیم که به چندین علت این طراحی در تالار تغییر کرد.

  مهدی صفی‌آبادی در ادامه از خانواده بازیگران و عوامل نمایش که با تمام مشکلات پیش رو و تعطیلات نوروزی با گروه همکاری نمودند تشکر و قدردانی کرد و همچنین از سیدمنصور ناصری، رعنا موسوی‌فر، رعنا قریبی، پویان زاده‌صادق، گروه تیاتر اسب وحشی، کافه تئاتر، مدیریت تالار آفتاب و محمد جوروند برای تولید و اجرای نمایش «زنده به گور» تشکر کرد.

  نمایش «زنده به گور» کاری از گروه تئاتر آزادگان به سرپرستی حسین محمدی است.
  مطالب مرتبط

  چهار نمایش در اهواز اجراخوانی می‌شود

  چهار نمایش در اهواز اجراخوانی می‌شود

  اجراخوانی چهار نمایشنامه «مرده‌شور»، «برای آخرین بار»، «چشم‌هایت را ببند» و «نگین» کاری از گروه تئاتر آزادگان به کارگردانی مهدی صفی‌آبادی در لابی ...

  |

  نظرات کاربران