در حال بارگذاری ...
 • نمایش « سیاه کوچولو » در اهواز روی صحنه است

  نمایش «ماهی سیاه کوچولو» به کارگردانی میلاد هارونی تا 31 فروردین 95 در تالار آفتاب اهواز روی صحنه است.

  به گزارش تئاتر خوزستان این نمایش که از پنجم تا 20 فروردین 95 در تالار آفتاب اهواز روی صحنه رفت با توجه به استقبال خوب مخاطبان به مدت 10 روز دیگر تمدید شد. 

  نمایش «سیاه کوچولو» کاری از گروه تئاتر لومینو به نویسندگی سیاوش عالی‌پور و طراحی صحنه و کارگردانی میلاد هارونی و به تهیه کنندگی میلاد دریس و میلاد هارونی است. 

  میلاد هارونی کارگردان این نمایش در گفت و گو با تئاتر خوزستان اعلام کرد: در اجرای این نمایش از تکنیک‌های اجرایی، نوری و دکوری نو استفاده شده است. 

  وی افزود: بعد از مدت‌ها یک متن نو در ژانر کودک و نوجوان در حال اجرا است. این نمایش کاری بدون هجوگویی است و این گونه نیست که بخواهد در تبلیغات چیزی بیان کند و با کشاندن مخاطب به سالن چیز دیگری نمایش داده شود. 

  کارگردان نمایش «سیاه کوچولو» ادامه داد: این نمایش اقتباسی از داستان ماهی سیاه کوچولو صمد بهرنگی می باشد که داستان یک بچه ماهی ست که در یک برکه به دنیا آمده و فضای برکه رو جای مناسبی برای رشد نمی بیند و تصمیم به کوچ و رفتن از برکه می گیرد. سفر خود را آغاز می کند تا به اقیانوس برسد. در راه با موجوداتی روبه‌رو میشود که برای او تازگی داشته و تا حالا چنین موجوداتی را ندیده است . اما در نهایت به اقیانوس میرسد. نمایش دارای طراحی‌های خاصی در بازی‌ها و تلفیقی از کار عروسکی و صحنه‌ای است. همچنین نورپردازی در این نمایش نورپردازی آب است. 

  شکیبا ظاهری، هستی رستگاری، محبوبه نبی‌الهی، نجمه باوی، مرجان جهانبانی، فاطمه ثامری‌فرد، فرنوش اقبال‌منش، غزال اقبال‌منش، کوثر ایکدر، نازنین حبیب‌زاده، مستوره کایدی، پرنیان کوه‌زاده، پگاه چهارده‌چریک، پگاه مرثیه‌زاده، شیوا طهماسبی، غزل شاهین‌فر، اسماء براتی، آیدا قاسمی، سجاد ایرانی‌اصل و میلاد هارونی در نمایش «سیاه کوچولو» ایفای نقش می‌کنند. 

  عوامل اجرایی نمایش «سیاه کوچولو» عبارتند از: امین احمدی تامرادی، نورپرداز، میلاد شادبخت، صدا، میلاد و ولید دریس، بازی‌سازان، میلاد دریس و میلاد هارونی، تهیه‌کنندگان و ایمان نخلستانی، طراح نور، محسن حیدری،ساخت تیزر.

  31 فروردین 95 آخرین اجرای نمایش «سیاه کوچولو» خواهد بود و آیین پایانی آن نیز برگزار خواهد شد. مجری آیین پایانی عادل قنبری خواهد بود که از جمله برنامه‌های آن اجرای چند آهنگ، تقدیر از بازیگران و عوامل این نمایش، تقدیر از خانواده‌های عوامل و بازیگران و پخش تیزر تولید نمایش است.
  مطالب مرتبط

  چهار نمایش در اهواز اجراخوانی می‌شود

  چهار نمایش در اهواز اجراخوانی می‌شود

  اجراخوانی چهار نمایشنامه «مرده‌شور»، «برای آخرین بار»، «چشم‌هایت را ببند» و «نگین» کاری از گروه تئاتر آزادگان به کارگردانی مهدی صفی‌آبادی در لابی ...

  |

  نظرات کاربران