در حال بارگذاری ...
 • مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی:

  برنامه های نمایشی کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان بهترین برنامه اجرا شده در استان گلستان بود

  علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد : اگر برنامه ی کمک ها و حمایت ها و اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده خوزستان کوتاه مدت باشد در آینده با خلاء فعالیت های فرهنگی و هنری در خوزستان مواجه خواهیم شد .

  به گزارش تئاتر خوزستان ، علی غیاثی ندوشن مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که جهت حضور در نشست هم اندیشی ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور مدیران کل ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی استان های معین خوزستان شامل تهران، اصفهان، کرمان، فارس  به اهواز سفر کرده بود، ضمن تقدیر و تشکر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان به جهت اجرای خوب فعالیت های فرهنگی و هنری در اردوگاه ها و محل های اسکان سیل زدگان عزیز خوزستانی اظهار کرد: ارائه خدمات و حمایت های فرهنگی و هنری که از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می تواند در مناطق سیل زده انجام گیرد را از مهم ترین اهداف تشکیل این نشست دانست.

  علی غیاثی اظهار کرد: حضور کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان در استان گلستان و شهرستان آق قلا بهترین برنامه نمایشی و هنری اجرا شده در استان گلستان بود که جای تقدیر و تشکر دارد.

  غیاثی افزود : حسب دستور و تاکید مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر حمایت و کمک رسانی مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از مناطق سیل زده کشور، اولین جلسه شورای معاونین این وزارت خانه با حضور معاونین و مدیران ستادی و مدیران ادارات تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جهت و با موضوع خدمات رسانی به مناطق درگیر سیل برگزار شد. طی این جلسه تصمیماتی اتخاذ گردید که همه ی استان ها از توان و ظرفیت های فرهنگی و هنری خود در جهت خدمت رسانی و کمک رسانی به مناطق سیل زده استفاده نمایند

  مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: در این راستا با پیگیری های زیاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ، استان های تهران ، اصفهان ، فارس ، کرمان و کرمان جنوبی به عنوان استان های معین خوزستان تعیین شدند .

  غیاثی در ادامه اظهار کرد : در این نشست که با حضور مدیران کل ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان های معین به همراه مدیران ادارات تابعه و وابسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خوزستان تشکیل گردید ، بعد از بحث و گفتگو پیرامون بررسی مشکلات و کاستی ها در زمینه های مختلف فرهنگی و هنری و ارائه پیشنهادات از سوی مدیران خوزستان که بعضا باید به مرکز اطلاع رسانی گردد و از سوی معاونت های مختلف و تخصصی پیگیری شود ، تصمیمات و مصوباتی تعیین گردید.   

  غیاثی افزود : کمک ها و حمایت ها و اجرای برنامه های فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده خوزستان باید بصورت پیوسته و مستمر انجام گیرد . زیرا اگر کمک ها و حمایت ها و اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری در مناطق سیل زده خوزستان کوتاه مدت باشد در آینده با خلاء فعالیت های فرهنگی و هنری در خوزستان مواجه خواهیم شد .

  مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت : استان های معین می بایست تا ظرف یک هفته پیشنهادات خود را ارائه نمایند و یک نفر از معاونین ادارات کل استانها به عنوان رابط جهت پیگیری های ویژه امورات مربوط به این موضع تعیین گردد . به یاری خداوند منان جلسات بعدی با محوریت مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان یا بصورت ویدئو کنفرانس یا در صورت لزوم بصورت حضوری برگزار میگردد
  مطالب مرتبط

  به پاس فعالیت های کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان در کمک رسانی به سیل زدگان کشور

درخت نخل هنرمندان تئاتر در بهبهان کاشته شد
  به پاس فعالیت های کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان در کمک رسانی به سیل زدگان کشور

  درخت نخل هنرمندان تئاتر در بهبهان کاشته شد

  به پاس فعالیت های کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان در کمک رسانی به سیل زدگان کشور، توسط پویش مردمی صدقه سبز، درخت نخل هنرمندان تئاتر در شهرستان بهبهان کاشته شد.

  |

  برای اجرا در مناطق سیل زده؛

یاسر خاسب با پرفورمنس بداهه سیل انسان «گِـل رو» به استان خوزستان می آید
  برای اجرا در مناطق سیل زده؛

  یاسر خاسب با پرفورمنس بداهه سیل انسان «گِـل رو» به استان خوزستان می آید

  برای موج حرکت انسانی در مناطق سیل زده استان خوزستان، یاسر خاسب بازیگر و کارگردان بین المللی تئاتر ایران با پرفورمنس بداهه «سیل انسان گِـل رو» به استان خوزستان می آید.

  |

  برای ابراز همدردی با مردم سیل زده؛

کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت
  برای ابراز همدردی با مردم سیل زده؛

  کاروان مهر تئاتر خوزستان به کمک مردم سیل زده شوش رفت

  برای ابراز همدردی با مردم سیل زده استان خوزستان، کاروان مهر هنرمندان تئاتر خوزستان به همراه معاونت هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و طلاب حوزه علمیه امام صادق (ع) شهر الوان به کمک مردم سیل زده شهرستان شوش رفتند.

  |

  نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان:

کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان به ایستگاه بامدژ رسید
  نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان:

  کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان به ایستگاه بامدژ رسید

  نائب رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان از حضور کاروان مهر هنرمندان تئاتر استان خوزستان در دومین روز از کمک و امدادرسانی به مردم و مناطق سیل زده استان خوزستان در ایستگاه بامدژ اهواز خبر داد.

  |

  نظرات کاربران