در حال بارگذاری ...
 • به همت کانون شبیه خوانی انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان؛

  کارگاه آموزش شبیه خوانی در شوشتر برگزار می شود

  به همت انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و کانون شبیه خوانی کارگاه آموزشی شبیه خوانی در شهرستان شوشتر برگزار می‌شود.

  به گزارش تئاتر خوزستان، کارگاه آموزشی شبیه خوانی توسط استاد سیدمحسن هاشمی از تهران به همت انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و کانون شبیه خوانی انجمن طی روزهای پنج شنبه 12 و جمعه 13 بهمن ماه 96 برای تمامی علاقمندان به هنر شبیه خوانی استان خوزستان در شهرستان شوشتر برگزار می‌شود.

  خلیل ضرغامپور مدیر کانون شبیه خوانی انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان در گفت و گو با تئاتر خوزستان گفت: در این کارگاه دو روزه مباحث آشنایی با موسیقی توصیفی و آواز در شبیه خوانی، آسیب شناسی شبیه خوانی و بررسی نسخه ها در زمینه های مختلف، شیوه اجرا و بازی در شبیه خوانی، نمادها و حرکت های نمایشی در شبیه خوانی و نقش پوشی در شبیه خوانی توسط استاد سیدمحسن هاشمی به صورت تئوریو  عملی آموزش داده می شود.

  ضرغامپور افزود: در کنار این کارگاه نشست مشترک با مدیران کانون های شبیه خوانی انجمن هنرهای نمایشی تمامی شهرستانهای خوزستان را خواهیم داشت که در این نشست احکام مدیران کانون های شهرستانی نیز به آنان اهداء خواهد شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان کارگاه آموزشی شبیه خوانی به همت انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و کانون شبیه خوانی انجمن هنرهای نمایشی استان و با همکاری انجمن هنرهای نمایشی ایران، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن هنرهای نمایشی و کانون بسیج هنرمندان شهرستان شوشتر برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران