در حال بارگذاری ...
 • در دو بخش تخصصی برای برگزاری در اسفندماه؛

  فراخوان دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان خوزستان با شعار «هر کودک نشانی خداست» منتشر شد

  فراخوان دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان خوزستان در شهرستان دزفول با شعار «هر کودک نشانی خداست» ویژه هشت استان در دو بخش صحنه ای و نمایشنامه نویسی برای برگزاری در اسفندماه ۱۳۹۶ منتشر شد.

  به گزارش تئاتر خوزستان، فراخوان دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان مهر خوزستان به میزبانی شهرستان دزفول به صورت منطقه ای ویژه هشت استان خوزستان، لرستان، ایلام، بوشهر، همدان، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد با شعار « هر کودک نشانی خداست » توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دزفول در دو بخش صحنه ای و نمایشنامه نویسی منتشر شد.

  در این فراخوان اولویت انتخاب مضامین آثار شرکت‌کننده، اشاعه اخلاق و سنت های اسلامی، اهمیت نهاد خانواده و سبک زندگی اسلامی، گسترش فرهنگ اصیل ایرانی، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده، دفاع مقدس، پرداختن به موضوغ سال اقتصاد مقاومتی اشتغال و تولید، مضامین آزاد و پاسداشت افسانه ها، فولکلور و متل های محلی اعلام‌شده است.

  طبق اعلام فراخوان بخش صحنه ای، جشنواره ویژه مخاطبان گروه سنی کودک و نوجوان می باشد و به جهت کمک به رشد و توسعه تئاتر ملی، نمایش های ایرانی اولویت پذیرش دارند.

  در بخش نمایشنامه نویسی، جشنواره ویژه مخاطبان گروه سنی کودک و نوجوان می باشد و ویژه آثاری می باشد که تا کنون در هیچ جشنواره داخلی و خارجی شرکت داده نشده و چاپ نشده باشد.

  مطابق فراخوان مهلت ارسال لوح فشرده نمایش و نمایشنامه های متقاضی تا پایان وقت اداری 15 بهمن ماه 1396 خواهد بود.

  معرفی آثار برگزیده تا تاریخ 25/11/96 به انجام خواهد رسید و زمان برگزاری جشنواره 5 الی 8 اسفندماه 1396 در شهرستان دزفول خواهد بود.

  هنرمندان تئاتر و گروه‌های نمایشی می‌توانند بامطالعه دقیق فراخوان و ارسال فرم پرشده و مدارک موردنیاز به دبیرخانه جشنواره آثار خود را در این جشنواره تخصصی شرکت دهند.

  نشانی دبیرخانه خوزستان، دزفول، خیابان کشاورز، بین خیابان حضرت رسول اکرم (ص) و خیابان شهید بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول، امور هنری – تلفن تماس: 42240300 و 42223655 – 061   دورنگار: 42240326 – 061

   

  فایل PDF فراخوان «دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول» را در بخش ضمائم خبر دانلود نمائید.
  مطالب مرتبط

  پس از سه روز رقابت هشت گروه نمایشی؛

دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان دزفول برگزیدگان خود را شناخت
  پس از سه روز رقابت هشت گروه نمایشی؛

  دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان دزفول برگزیدگان خود را شناخت

  آئین اختتامیه دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان خوزستان در دزفول شامگاه سه شنبه 8 اسفندماه با حضور مسئولین کشوری، استانی و هنرمندان حاضر در جشنواره در مجتمع سینمایی دزفول برگزار شد.

  |

  طی برگزاری آیینی باشکوه در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول؛

دهمین جشنواره تئاتر منطقه ای کودک و نوجوان در دزفول آغاز شد
  طی برگزاری آیینی باشکوه در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول؛

  دهمین جشنواره تئاتر منطقه ای کودک و نوجوان در دزفول آغاز شد

  دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان خوزستان با برگزاری آئینی با شکوه با حضور گروه های نمایشی، هنرمندان تئاتر و اعضای ستاد برگزاری جشنواره در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول آغاز به کار کرد.

  |

  پیام رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان به دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول

  پیام رئیس انجمن هنرهای نمایشی خوزستان به دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان دزفول

  دهمین جشنواره منطقه ای تئاتر کودک و نوجوان خوزستان از امروز یکشنبه به مدت سه روز در شهرستان دزفول آغاز به کار خواهد کرد و به مناسبت آغاز جشنواره انجمن هنرهای نمایشی خوزستان پیامی را منتشر کرد.

  |

  نظرات کاربران