در حال بارگذاری ...
 • توسط گروه نمایشی آوان آرت؛

  نمایش آئینی «کابوس» در دزفول به روی صحنه می رود

  نمایش آئینی «کابوس» به کارگردانی محمد هنرجو در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر خوزستان، نمایش آئینی «کابوس» اقتباسی از نمایشنامه کابوسهای کماندار به نویسندگی عبدالمحمد نعناکار و بازنویسی محمدحسین پورکیانی به کارگردانی محمد هنرجو از روز چهارشنبه 24 آبان ماه 1396 ساعت 21:30 در پلاتوی مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول به روی صحنه می رود.

  در این نمایش ابراهیم نصرالهی، سوسن بشیر، عماد احمدی وحسین مرادی به عنوان بازیگر درون صحنه و محمدهنرجو، محمدحسین پورکیانی و میثم مقامیان پور به عنوان بازیگران بیرون صحنه ایفای نقش می‌کنند.

  سایر عوامل نمایش «کابوس» عبارتند از: محمدحسین پورکیانی (مشاورکارگردان و بازیگردان)، میثم مقامیان پور (دستیارکارگردان)، علی مقامیان پور (نور وصدا)، کتایون خطکه (مدیر و منشی صحنه)، محمد هنرجو و میثم مقامیان پور (طراحی و ساخت دکور)، پیمان بردیده (گریمور)، سمیه مقدم (عکس) و سیامک موسوی (طراحی و گرافیک).

  نمایش آئینی «کابوس» توسط گروه نمایشی آوان آرت، انجمن هنرهای نمایشی دزفول، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول و با همکاری معاونت فرهنگی شهرداری دزفول، مدیریت مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول تولید و آماده اجرای عموم شده است.
  مطالب مرتبط

  در نشست ماهیانه تئاتر دزفول مطرح شد؛

دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان دزفول در اسفندماه برگزار می شود
  در نشست ماهیانه تئاتر دزفول مطرح شد؛

  دهمین جشنواره منطقه ای کودک و نوجوان دزفول در اسفندماه برگزار می شود

  نشست ماهیانه تئاتر دزفول که به رسم همیشگی در آخرین جمعه هر ماه اجرا می شود، این بار هم نیز در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول با حضور جمع کثیری از هنرمندان تئاتر دزفول برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران